Ковролін – безпечне покриття для підлоги

Ковролін – це текстильне покриття для підлоги абсолютно безпечне. Використання ковроліну сприяє підвищенню якості повітря в приміщеннях, так як він виготовляється з матеріалів, що не викликають жодних алергічних реакцій.

Багатьох людей хвилює можлива поява в домі пилових кліщів. Вчені довели, що на розмноження кліщів не впливає тип підлоги чи покриття для підлоги, а температура та відносна вологість повітря більше 60%! З огляду на це, ковролін – абсолютно безпечний вибір для ваших приміщень.

Появі  пилу в домі неможливо повністю запобігти, але кількість пилу в приміщенні можна контролювати. Ковролін допоможе в цьому. І ось чому: якщо в кімнаті з килимовим покриттям припиняється рух , пил не підіймається, таким чином не наносячи шкоду здоров’ю членам сім’ї. Найдрібніші частинки пилу не потрапляють в повітря, яке ми вдихаємо, так як ковролін затримує їх на своїй поверхні, a видалити пил з ковроліну дуже просто за допомогою звичайного пилососа.

Ковролін – це правильний вибір для вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких чи колег по роботі. Для прийняття рішення щодо вибору ковроліну згідно ваших вимог використовуйте сервіси Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і Допомога у виборі ковроліну для офісних та громадських приміщень.