Ковролін для актових залів

Зазвичай, в студентських аудиторіях та коридорах можна побачити лише тверду підлогу. Проте для забезпечення комфортних умов в деяких приміщеннях таких закладів варто укладати текстильне покриття. Саме завдяки хорошим властивостям  ковролін можна побачити в багатьох університетських приміщеннях.

Ковролін ідеальний для аудиторій та актових залів навчальних закладів. Він зносостійкий, добре витримує великі навантаження.  Доглядати ковролін надзвичайно просто – достатньо регулярного прибирання за допомогою порохотягу і ваш ковролін завжди матиме хороший вигляд. Завдяки широкому вибору кольорів та відтінків, а також хорошим тепло і звукоізоляційним властивостям, ковролін створить для студентів, співробітників вузу та гостей оптимальні умови праці. Для максимального використання властивостей ковроліну в актових залах та студентських аудиторіях його варто укладати від стіни до стіни.

Створіть оптимальні умови праці для ваших студентів та співробітників. Виберіть підходящий ковролін для аудиторій та актових залів вищих навчальних закладів, скориставшись нашим сервісом Допомога у виборі ковроліну для офісних та громадських приміщень.