Піктограми для позначення місця використання

В залежності від зносостійкості в умовах домашнього чи комерційного використання, ковролін розрізняють за кількома класами призначення. Одна група піктограм створена для побутового ковроліну (ковролін для житлових приміщень), а інша –  для комерційного.

Піктограми для позначення місця використання – побутовий ковролін, ковролін для житлових приміщень

Тлумачення даної піктограми дуже просте: на побутовому ковроліні зображено будинок з певною кількістю людей. Чим більше людей перед будинком, тим краща зносостійкість ковроліну, тобто, він може використовуватися в приміщеннях з великим потоком людей, і навпаки.

Ковролін для побутового використання може бути позначений однією з наступних піктограм:

Клас 23
Ковролін, який відноситься до класу 23, вважається найміцнішим для використання у будинку чи квартирі, може встановлюватися в приміщеннях з великим рівнем прохідності, підходить для  віталень, їдалень та коридорів.

Клас 22+
Ковролін класу 22 + зручний для використання у вітальнях та їдальнях.

Клас 22
Ковролін класу 22 рекомендується для таких приміщень як вітальні та дитячі кімнати.

Клас 21
Ковролін класу 21 підійде для укладання в спальнях і вітальнях.

Піктограми для позначення місця використання – комерційний ковролін, ковролін для громадських приміщень

Піктограми для позначення місця використання комерційного ковроліну такі ж, як і для побутового ковроліну. Єдина різниця – на піктограмах для побутового ковроліну зображено будинок, а на піктограмах для комерційного – будівлю.

Ковролін для комерційного використання може бути маркований однією з наступних піктограм:

Клас 33
Комерційний ковролін класу 33 дуже міцний і підходить для укладання в приміщеннях з високою інтенсивністю руху, це такі громадські об’єкти як банки, ресторани.

Клас 32
Комерційний ковролін класу 32 рекомендується для використання в готелях, кабінетах, дитячих садках.

Клас 31
Ковролін, позначений такою піктограмою, зручний для використання в готелях.

Хочете купити ковролін, але не впевнені, який саме ковролін згідно своїх характеристик більше підходить до вашого типу приміщення? Скористайтеся нашими сервісами Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і Допомога у виборі ковроліну для офісних приміщень та виберіть ковролін, який відповідає вашим потребам.