Як укладати ковролін?

Хочете дізнатися як укладати ковролін? У цьому розділі ви знайдете відповіді, поради, а також детальну інформацію про методи укладки.

Найбільш поширеним методом укладання ковроліну є його приклеювання по всій поверхні. Це найбільш оптимальний спосіб, проте в даному випадку рекомендується, щоб укладку проводив професійний спеціаліст. В деяких випадках – це єдино можливий спосіб: для приміщень з різними нахилами, вигинами та високою інтенсивністю руху. Такий метод укладання забезпечує хороше прикріплення до підлоги,  місця стиків ковроліну залишаються непомітними  і не зношуються краї.

Укладання ковроліну шляхом його приклеювання по всій поверхні складається з чотирьох етапів:

1. ЕТАП: Підготовка приміщення для укладання ковроліну;
2. ЕТАП: Розрахунок необхідної кількості ковроліну для укладання;
3. ЕТАП: Підготовка ковроліну до приклеювання по всій поверхні підлоги;
4. ЕТАП: Приклеювання ковроліну по всій поверхні підлоги.

Другий, не менш поширений спосіб укладання ковроліну – укладання без приклеювання. Цей спосіб укладання підходить для приміщень з площею менше 20 м², в яких не використовуються меблі на роликових опорах. Для укладання таким методом, в більшості випадків, професійна допомога не потрібна.

Якщо ви обрали цей спосіб укладки  – рекомендуємо спочатку зайти на сторінку Як підготувати приміщення до укладання ковроліну від стіни до стіни. Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці Укладання ковроліну без приклеювання.