Ковролін для офісних та громадських приміщень

Ковролін для офісних приміщень – це ковролін особливого типу, що задовольняє специфічні вимоги, характерні для даних сфер використання. Він зносостійкий, запобігає ковзанню, легкий у догляді, зручний, має відмінні тепло – і звукоізоляційні властивості, що позитивно впливає на створення комфортної, спокійної та продуктивної робочої атмосфери. Ковролін Sintelon можна використовувати в офісних та громадських приміщеннях різного типу.

Ковролін Orion New – ковролін з високим рівнем зносостійкості та хорошими антистатичними властивостями. Це ідеальний варіант для офісів та приміщень, де знаходиться велика кількість комп’ютерів. Підходить для банків, громадських установ, конференц-залів, кінотеатрів, лекційних аудиторій, музеїв та коридорів.

Ковролін для офісних приміщень

Ковролін Podium – велюровий ковролін, дуже м’який на дотик. Найкраще підходить для готельних та мотельних номерів, дитячих садків і будинків для престарілих.

Ковролін Horizon – стійкий до зношування, підходить для використання в приміщеннях з великою інтенсивністю руху. Ідеальний варіант для коридорів, банків, різних громадських установ, офісів, лекційних аудиторій, музеїв, конференц-залів і сходів.

Ковролін для громадських приміщень

Ковролін Velveto – модельний продукт для комерційного використання. Завдяки своєму елегантному дизайну ідеально підходить для готельних і мотельних номерів, а також робить більш комфортними дитячі садки і будинки для престарілих.

Більш детальну інформацію по кожній з вищезгаданих моделей ковроліну можна знайти в підменю Ковролін Sintelon. Якщо вам потрібна допомога у виборі ковроліну для офісу, скористайтеся сервісом Допомога у виборі ковроліну для офісних та громадських приміщень.