Про нас

Tarkett Vinisin – виробник текстильного покриття для підлоги (тафтингового та голкопробивного ковроліну), що використовується для житлових та громадських приміщень. Ми об’єднуємо дві компанії, які виготовляють покриття для підлоги:  ТОВ «Tarkett.DOO», яке знаходиться в Сербії (м. Бачка Паланка) та ТОВ «Tarkett Vinisin»  в Україні (м. Калуш).

Наша компанія має багаторічний досвід у виробництві ковроліну як кінцевої продукції , але крім того,  також  випускає продукцію, що використовується безпосередньо в процесі виготовлення ковроліну: барвники, фарби, фільц, первинну та вторинну основи.

Більше сорока років ми вивчаємо ринок, уважно підбираємо сировину найвищої якості, стежимо за сучасними інноваціями в сфері технологій та тенденціями в моді, відповідально ставимося до збереження навколишнього середовища, створюючи ковролін різного дизайну, структури та призначення. Наш ковролін продається на ринку під брендом Sintelon carpets (ковролін для житлових та для громадських приміщень).

Наша продукція має маркування СЕ , оскільки виготовляється згідно діючих правил ЄС, а також сертифікат відповідності з технічними нормами протипожежної безпеки для російського ринку.   Ми ретельно дотримуємося міжнародних стандартів в процесі функціонування нашої організації, удосконалюємо внутрішні процеси, дотримуючись ISO 9001,14001, а також  OHSAS.

Якщо вас зацікавила співпраця з нами, зателефонуйте нам або надішліть e-mail, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.