Чому саме ковролін?

Приміщення, в яких ми живемо, їх розмір та інтер’єр – все це впливає на наш настрій, поведінку та навіть на продуктивність нашої праці. Чому саме ковролін? Ковролін – це текстильне покриття для підлоги, спеціально створене для різних побутових, офісних та громадських приміщень. Ковролін впливає на загальне сприйняття приміщення, в якому ми знаходимося, та створює відчуття комфорту та спокою.

Існує безліч обґрунтованих причин для використання ковроліну для всіх типів приміщень. В свою чергу, ковролін для побутових приміщень забезпечує найкращу тепло – та звукоізоляцію,  при цьому можна підібрати різні відтінки, які задовольнять навіть найвишуканіший смак. Він подарує вам відчуття зручності та комфорту. Серед інших переваг –  доступна ціна та простота прибирання. Одним словом, ковролін поєднує в собі характеристики притаманні ідеальному покриттю для підлоги.

Ковролін для офісних та громадських приміщень виготовляється для забезпечення кращих умов праці  та максимальної безпеки. Він має чудову звукоізоляцію та зменшує шум, що дає можливість працівникам спокійно займатися своїми службовими справами і не відволікатися на шум від кроків по коридору чи сусідньому офісу. До того ж, завдяки технології виготовлення  ковролін для офісних та громадських об’єктів дуже міцно тримається на підлозі, а це ідеально підходить для приміщень, через які проходить великий потік людей.  Завдяки своїй низькій електростатичності ковролін підходить для приміщень з великою кількістю комп’ютерів. Він також виготовляється з матеріалу стійкого до механічних пошкоджень, та є водо – і вогнестійким, що підвищує безпеку людей, які перебувають в приміщенні.