Піктограми для позначення класу комфорту

Ковролін розрізняють також і по “класам комфорту”. Мова йде про категорію, яка характеризує м’якість верхнього шару ковроліну та його товщину.
Тлумачення даних піктограм дуже просте. На них зображена рука з певною кількістю корон. Чим більше корон під рукою, тим вищий клас комфорту, тобто тим ковролін є зручнішим та м’якшим. Піктограми для позначення класу комфорту та зручності для  побутового та комерційного ковроліну однакові:

При покупці ковроліну враховуйте тип приміщення, в якому плануєте укладати ковролін, так як це допоможе зробити вам правильний вибір. Наприклад, якщо ви плануєте придбати ковролін для дитячої, спальні або, скажімо, вітальні – пропонуємо вибрати ковролін  вищого класу комфорту. Адже безумовно важливо, щоб саме ці приміщення були надзвичайно зручними для вас та членів вашої родини.

Якщо ви збираєтеся купити ковролін, і вже точно знаєте тип приміщення і приблизні кольори, ви можете скористатися нашими сервісами Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і Допомога у виборі ковроліну для офісних приміщень.