Ковролін – це сучасне покриття для підлоги

Ви хочете створити сучасний інтер’єр і вас цікавить, чи дійсно ковролін буде хорошим рішенням для вашої підлоги? Ковролін відомий вже більше двох століть і впродовж цього терміну він постійно пристосовується до змін на ринку, змінює свої функціональні характеристики і естетично вдосконалюється.  Довга традиція їх використання існує завдяки тому, що вони покращують домашнє та робоче середовище. Технологія виготовлення дає безліч можливостей для створення різних дизайнів ковроліну! Ковролін займає важливу частину сучасного інтер’єру завдяки різноманітній структурі кольорів, текстур та узорів.

Ковролін – це сучасне покриття для дому та офісу.  Найчастіше він укладається від стіни до стіни, але за вашим бажанням продавці можуть відрізати потрібну вам частину ковроліну та надати йому форму килима. У такому випадку для збереження його форми та уникнення випадіння ворсу його рекомендується оверложити.

ворсовий shaggy-ковролін

Справжню революцію в сучасних інтер’єрах викликав так званий ковролін нового покоління. Це ворсовий ковролін з об’ємною на вигляд поверхнею. Виключно м’який на дотик, дуже приємний при ходьбі і ще більш привабливий на вигляд – ворсовий, так званий shaggy-ковролін – це дійсно вдалий вибір для приміщення в сучасному стилі.

Ми впевнені, що серед цих винятково комфортних покриттів для підлоги, які так привабливо виглядають, ви зможете знайти відмінне рішення, яке ідеально підійде до вашого сучасного інтер’єру. Ми пропонуємо вам скористатися нашими сервісами Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень або Допомога у виборі ковроліну для офісних приміщень і переглянути, які дизайни ковроліну ми пропонуємо згідно ваших побажань.