Що таке доступна ширина ковроліну?

Що таке  доступна ширина ковроліну? Доступна ширина означає безпосередньо ширину рулону. Найчастіше в магазинах буває ковролін з доступною шириною 2 м, 3 м, 3,5 м, 4 м і 5 м. Оскільки килимові покриття часто використовують як доріжки для житлових і службових приміщень, магазини найчастіше пропонують їх в рулонах з доступною шириною 0,7 м, 0,8 м, 1 м і 1,2 м.

Щоб правильно підібрати ширину ковроліну для укладки від стіни до стіни, вам потрібно знати розміри приміщення. Якщо ж ви плануєте використовувати ковролін як килим, для вас ширина не є суттєвою, оскільки, зазвичай, існуючі ширини дозволяють відрізати частину ковроліну потрібних розмірів.

ширина ковроліну

Якщо ширина ковроліну відповідає розмірам вашого приміщення – відмінно! Ковролін можна укладати цілим відрізом. Якщо ж приміщення більших розмірів, потрібно укладати ковролін кількома частинами. Але це зовсім не проблема. Це досить просто, важливо лише пам’ятати, що відрізи ковроліну з малюнком необхідно підбирати по напрямку малюнка – так ви зможете приховати місця стиків, не порушивши цілісності малюнка. Таким способом можна укладати ковролін частинами для будь-якого розміру приміщення.

Звичайно, ширина рулону визначається на заводі при виробництві, проте, ковролін  – це таке покриття для підлоги, розміри та форму якого ви визначаєте самі! Інформацію з цього приводу можна знайти на сторінках Ковролін від стіни до стіни або ковролін як килим.