Ціна ковроліну

Незалежно від типу покупки, люди досить часто надають ціні першочергове значення. Іноді ціна стає вирішальним фактором вибору при покупці. Буває, покупець вагається між двома продуктами, і тоді вирішальною стає ціна. Інші надають перевагу таким факторам як якість, країна походження, бренд, щільність ворсу, терміни поставки і т.д.

Ціна ковроліну

Якщо вирішальним фактором для вас є ціна, ви повинні знати наступне:
• Ціна ковроліну, як правило, розраховується за квадратний метр ( іноді в погонних метрах)
• Не завжди ціна ковроліну на 100% відображає його якість
• У різних магазинах ціна ковроліну може значно відрізнятися

Нижче ви знайдете більш детальну інформацію про ціну ковроліну.

Ціна ковроліну за квадратний метр

Ціна на ковролін може відрізнятися в магазині на одну і ту ж колекцію в залежності від ширини ковроліну. Це особливості технологічного процесу. Чим ширший рулон ковроліну, тим менша ціна за квадратний метр. Як правило, в магазинах доступні ширини ковроліну 2,0 м, 3,0 м, 3,5 м, 4,0 м. А також бувають доріжки шириною від 0,8 м до 1,2 м. Тобто іноді вигідніше купити ковролін більшої ширини, і розкроїти його під ваші потреби, а залишки використовувати у вигляді килимків.

Приклад. Вам потрібен відріз ковроліну розміром 2 х2, 5 метра. У магазині даний продукт продається тільки в ширині 4 метри. Тобто вам потрібно придбати відріз розміром 4х2 метри. Ви оплачуєте зайвих 3 м². Однак, їх можна використати як невеличкі килимки, або застелити в багажнику авто. Іноді одне і те ж покриття в різних магазинах може мати різні ширини.

На нашому сайті ви можете перевірити наявність магазинів з ковроліном у вашому місті. Зателефонувавши, Ви зможете уточнити про наявність необхідних вам, дизайнів, кольорів і ширин. Це допоможе вам уникнути зайвих витрат часу.

Не завжди ціна ковроліну на 100% відображає його якість

Ковролін з низькою ціною не обов’язково означає, що він поганої якості. Низька ціна не означає поганий рівень зносостійкості. Ціна ковроліну залежить від багатьох характеристик.

Наприклад, ціна на комерційний ковролін для громадських та офісних приміщень, в середньому завжди вища, ніж на ковролін для побутового використання. Це пов’язано зі спеціальними технологіями і матеріалами, що застосовуються для виготовлення комерційних покриттів. Наприклад, речовини, що сприяють додатковій вогнестійкості та стійкості до втрати кольору при експлуатації чи прибиранні хімічними речовинами. Для використання ковроліну в домашніх умовах ці характеристики не є важливими, але ціна ковроліну буде істотно вищою.

Ціна на ковролін в межах побутового використання теж може сильно відрізнятися. Але знову ж таки, низька ціна не завжди означає погану якість. Наприклад, ковролін для коридору коштуватиме дешевше, ніж ковролін для спальні, так як в коридорі не потрібен високий ворс, на який йде багато матеріалу і витрат на виробництві. При цьому даний ковролін буде більш зносостійким і менш комфортним. Саме ці відмінності в характеристиках і формують різну ціну на ковролін.

Якщо ви плануєте купити ковролін при обмеженому бюджеті, варто приділити більше уваги ознайомленню з технічними характеристики ковроліну і вивчити інформацію на сторінці Купити дешевий ковролін.

У різних магазинах ціна на один і той самий ковролін може відрізнятися

Це типова ситуація для всіх продуктів, що ми купуємо. Різниця цін у магазинах – результат впливу кількох чинників.

Акції, знижки, планований заробіток, схема обліку в магазині, рівень сервісу та інші фактори впливають на ціну ковроліну. Крім того, існує багато моделей ковроліну досить схожих між собою. На перший погляд вони мало чим відрізняються, проте у них може бути інша якість підкладки, щільність ворсу, чи використання різної сировини. Тому перше враження про ціну ковроліну може бути не зовсім правильним. Важливо вміти правильно порівняти всі характеристики товару та проконсультуватися у продавців.

Звичайно, навіть і абсолютно однаковий ковролін може коштувати по різному в різних магазинах. Це може залежати від знижок, акцій чи розпродаж, іноді на невеликі відрізи йде ціна з дисконтом і т.п. Тому, якщо ви хочете заощадити, можете обдзвонити всі Магазини ковроліну на нашому сайті і уточнити ціну товару.