Купити ковролін для дому

Ви купили нову квартиру або будинок і плануєте ремонт? Швидше за все вам доведеться провести заміну покриття для підлоги. Ковролін є відмінним рішенням для вас. Завдяки величезній кількості кольорів і дизайнів, ковролін дає необмежені можливості для створення інтер’єру.

Ковролін для дому вибирається залежно від типу приміщення

Кожна з кімнат будинку має свої особливості. Одні піддаються інтенсивному навантаженню, інші призначені для відпочинку і сну. При виборі ковроліну для дому, звертайте увагу на багато речей.

Купити ковролін для дому

Для різних приміщеннях підходять різні кольори і дизайни. Правильно підібраний колір і візерунок ковроліну можуть зробити маленьку кімнату просторішою на вигляд або візуально з’єднати кілька кімнат в єдину площину.

Для приміщень з великим навантаженням на підлогу ми рекомендуємо використовувати темний ковролін без малюнка. Він допоможе приховати забруднення . Для кімнат з невеликим рухом можна вибрати ковролін будь-якого кольору, навіть білосніжний. Основний акцент в приміщенні – гармонія з іншими елементами інтер’єру, такими як штори та меблі.

Купити ковролін для дому

Ось кілька порад як купити ковролін для будинку для конкретних приміщень.

Купити ковролін для дитячої кімнати

Підлоги в дитячих кімнатах повинні бути безпечними. Звичайно, покриття повинне подобатися дитині. Ковролін, завдяки своїм властивостям, є ідеальним покриттям для дитячої кімнати. Це найтепліше, м’яке, безпечне і комфортне покриття з величезним вибором кольорів. Діти дуже активні, вони бігають, стрибають, скачуть, стоять на головах і т.п., тому вони часто падають.

Ковролін – травмобезпечне покриття, яке дозволить пом’якшити падіння і уникнути багатьох синців, ушкоджень та травм. Для дитячих ми радимо вибирати покриття з середньою висотою ворсу і великою щільністю. Такі покриття досить комфортні та прості в прибиранні.

Купити ковролін для спальні

Спальня – це місце для відпочинку, сну і релаксації. Тут необхідний максимальний комфорт. Якщо ви хочете купити ковролін для спальні, радимо звернути увагу на ковролін з максимально високим ворсом. Такий ковролін пропонує максимальний комфорт і затишок.

Купити ковролін для вітальні

Асортимент для даної кімнати дійсно широкий. Ви можете купити високо ворсовий ковролін , так званий шеггі, і укласти його на всю площу кімнати або у вигляді килима. Такий ковролін прекрасно гармоніює з іншими елементами інтер’єру.

Якщо ви часто приймаєте гостей і вітальня – центр життя у вашому будинку, ми рекомендуємо вибирати більш компактні і зносостійкі дизайни. Часто у вітальні в якості основної підлоги укладено паркет або ламінат. Тоді ковролін укладають у вигляді килима, щоб освіжити інтер’єр та зробити його більш затишним. У даному випадку в першу чергу потрібно звертати увагу на естетику, а не на технічні характеристики.

Купити ковролін для їдальні

Купуючи ковролін для їдальні в першу чергу слід звернути увагу на практичність. Купуйте ковролін з низьким ворсом, в бежевих, сірих і коричневих відтінках з дрібним і часто повторюваним візерунком. Це дозволить вам не перейматися кожною крихтою, що випадково впала на підлогу. Такий ковролін легко прибирати за допомогою порохотягу.

Купити ковролін для коридору

Коридор – це приміщення з великою інтенсивністю руху. Для цієї кімнати потрібно вибрати темний ковролін з низьким ворсом і без чітко вираженого малюнка. Багато виробників пропонують спеціальний ковролін для коридорів – доріжки. Ширина доріжок, як правило, складає від 0,8 до 1,2 м.

Купити ковролін для сходів

В цілому вибір ковроліну для сходів аналогічний вибору ковроліну для коридору. Єдина відмінність, в деяких магазинах продається ковролін відразу підготовлений для укладання на сходинках. Це килимки спеціальної форми для кожної окремої сходинки.

Купити ковролін для терас і балконів

Хочете зробити зі свого балкона комфортне місце для відпочинку? Купуйте спеціально призначений для цього ковролін. Такі моделі мають додатковий захист від впливу УФ променів, що дозволяє їм не вигорати на сонці. Спеціальна підкладка з латексу дозволяє не боятися вологи.

Ковролін – це зручне й естетичне покриття для підлоги у будинку. Він є відмінним тепло-і звукоізолятором, має величезну кількість кольорів і дизайнів, простий у догляді. Важливо зробити правильний вибір.

Якщо ви хочете купити ковролін для вашого будинку і потребуєте більш детальної інформації, ви можете скористатися інформацією з нашого розділу «Ковролін для житлових приміщень».