Купити ковролін в магазині

Ви вирішили обновити інтер’єр і поміняти покриття для підлоги? Як правило, ви можете купити ковролін в магазині двома способами:
• Ви можете купити ковролін в магазині представлений у вигляді рулонів
• Ви можете купити ковролін в магазині представлений у вигляді взірців

Характерні відмінності кожного з цих способів покупки ви можете знайти нижче.

Купити ковролін в магазині представлений у вигляді рулонів

Старий добрий спосіб – купити ковролін в магазині, який представлений «в живу» у рулонах. Це традиційний та класичний спосіб покупки будь-яких товарів, в тому числі і килимового покриття.

Купити ковролін в магазині

У даному випадку, покупець приходить в магазин, в якому представлено певний продукт ряд. В магазині ковролін зазвичай розміщують на великих металевих конструкціях – патерностерах. Ширина рулонів ковроліну відрізняється в залежності від типу продукту, і переважно відповідає ширині 4 м, 3,5 м, 3 м, і 2м. Існують спеціальні продукти в меншій ширині, наприклад 1,2 м, 1 м, 0,8 м – це килимові доріжки.

Покупець має можливість оглянути всі колекції в магазині, і якщо йому щось підходить, просить відрізати кусок необхідного розміру. Відразу після купівлі покупець може забрати з собою ковролін та відвезти його на місце укладки, якщо у нього є така можливість.

Якщо покупець не може сам фізично забрати ковролін, в даному випадку багато магазинів відразу ж пропонують і транспортні послуги. Але перед покупкою краще вияснити цю інформацію, тому що не всі магазини ковроліну пропонують дану послугу. Запитайте у продавця, чи надають вони такі послуги, а також їх вартість та спосіб оплати. Іноді така послуга може бути безкоштовною.

Купити ковролін в магазині представлений у вигляді взірців

Якщо ви раніше вже бували в магазинах ковроліну, можливо вам доводилось бачити різні полиці, шафи, стенди і каталоги з маленькими взірцями ковроліну. Для чого це?

Купити ковролін в магазині представлений у вигляді взірців
Можливості дизайну в ковроліні практично необмежені, ковролін доступний у великій кількості кольорів та текстур. Але оскільки магазини ковроліну фізично мають обмежений простір для представлення свого асортименту, вони просто не мають можливості представити всю продукцію, яку вони готові запропонувати.

Беручи до уваги, що ковролін – це продукт у вигляді великих рулонів шириною в кілька метрів, є дуже проблематичним показати велику кількість моделей в обмеженому просторі магазину. Тому продавці ковроліну розробили нову систему продаж і закупок, яка називається купити ковролін в магазині за допомогою взірців.

Вище згадані полиці, шафи, стенди і каталоги – все це так звані «Дисплеї», які служать для представлення взірців ковроліну. Таким чином є можливість представити набагато більшу кількість моделей ковроліну у формі взірців різних розмірів, що є великою перевагою перед класичною моделлю магазинів з рулонами. Покупець може побачити більш широкий асортимент ковроліну, і продавець використовує значно меншу площу у порівнянні з традиційним магазином.

У випадку купівлі через систему взірців, покупець має можливість переглянути увесь доступний асортимент ковроліну, обравши цікавий для нього дизайн, узгоджує з продавцем купівлю ковроліну певного дизайну і розміру. В даному випадку купити ковролін відразу ж в магазині не можливо, доставка товару відбувається протягом певного часу в залежності від виробника та дизайну, зазвичай це займає кілька днів.

Якщо ви вирішили купити ковролін в магазині за допомогою взірців, наша порада заздалегідь вияснити у продавця терміни поставки і налаштуватися на вибір орієнтовного дизайну, оскільки вам буде запропоновано широкий вибір різних моделей гарного і комфортного покриття для підлоги.