Де купити ковролін?

Існує декілька варіантів купівлі ковроліну. Ви можете:

Де купити ковролін

• купити ковролін в магазині
• купити ковролін по взірцях
• купити ковролін в інтернет магазині

Як купити ковролін в магазині?

Звичайний магазин покриттів для підлоги – це класичне місце, де можна купити ковролін. Тут ковролін представлений у рулонах, що знаходяться на спеціальних конструкціях – патерностерах. Покупець обирає дизайн з представлених йому моделей ковроліну, а продавець відрізає необхідну кількість від рулону.

Як купити ковролін в магазині
Відповідь на питання «Де купити ковролін?» ви можете знайти за посиланням магазини ковроліну. На цій сторінці ви знайдете адреси та контактні дані роздрібних магазинів України, які займаються продажем ковроліну під брендами Сінтелон та Сінтерос.

Як купити ковролін по взірцях?
Асортимент ковроліну постійно зростає і жоден магазин не в змозі розмістити на своїй торгівельній площі увесь асортимент ковроліну у вигляді рулонів. Тому, все більшої популярності набуває представлення ковроліну в магазині у вигляді взірців. Як саме і де купити ковролін по взірцях?

Як купити ковролін по взірцях

Стенд з взірцями ковроліну може розміщуватися як в магазинах покриттів для підлоги, які торгують рулонами і доповнюють свій асортимент за допомогою взірців, так і в магазинах, що не займаються продажем ковроліну взагалі. Взірці нашої продукції розміщені на спеціальному обладнанні – відкритих стендах. Таким чином, на невеликій площі є можливість представити широкий асортимент ковроліну. Покупець вибирає необхідний йому дизайн, а продавець консультує на рахунок розмірів, строків поставки, ціни і т.п.

Сьогодні основним способом покупки ковроліну є класичний спосіб – з рулонів. Однак з кожним роком збільшується частка продаж через систему нарізки, тобто по взірцях. Покупець може вибрати рідкісні кольори і дизайни, які не представлені в рулонах.

Як купити ковролін в Інтернет магазині?

Розповідати про важливість Інтернету в сучасному житті немає жодної потреби. Сьогодні більшість товарів можна купити через Інтернет. Це стосується також і покриттів для підлоги, зокрема ковроліну.

Як купити ковролін в Інтернет магазині
Багато магазинів, що займаються продажем покриттів для підлоги вже впровадили сервіс «покупку через Інтернет», де можна подивитися характеристики товару, його фотографії, ціни і зробити замовлення. Все це дозволяє споживачам економити час і робити покупки, не встаючи з крісла.

Наша компанія – виробник ковроліну. В Україні ми продаємо свій ковролін через різні роздрібні магазини та по взірцях (система нарізки). На нашому сайті ви можете знайти всі доступні дизайни і кольори нашого ковроліну як для дому, так і для офісу. Ви можете переглянути технічні характеристики товару та області його застосування. У нас на сайті ви не зможете купити товар, але зможете знайти магазини, де він представлений у вигляді рулонів чи взірців. Фактично, в певній мірі, ми об’єднуємо можливості Інтернет – магазину з перевагами традиційного продажу в роздріб.