Купити ковролін для офісних та громадських приміщень

Офіси та громадські споруди мають специфічні вимоги до будматеріалів. Усі покриття для підлоги,включаючи ковролін, повинні мати спеціальні характеристики, відмінні від покриттів, що використовуються для побутових потреб.

Якщо ви плануєте ремонт чи реконструкцію офісного або громадського приміщення, і плануєте купити ковролін, вам знадобиться більш детальна інформація про ковролін,що допоможе вам не помилитися з вибором матеріалу для свого проекту.

Купити ковролін для офісних приміщень

Всі продукти для комерційного використання повинні мати наступні характеристики:
• бути виготовленими з високоякісних матеріалів, з високими механічними показниками;
• мати правильну конструкцію верхнього шару (щільний і компактний ворс);
• належні протипожежні властивості;
• допустимі показники електростатичних характеристик;
• стійкість до зношування;
• стійкість до втрати кольору;
• теплоізоляційні властивості;
• шумопоглинання;
• спеціальна кольорова гамма.

Дані показники стандартизуються, і можуть серйозно відрізнятися від показників для побутових продуктів.

Наша компанія, Sintelon, має ряд колекцій ковроліну, призначених для офісних та громадських приміщень. Вони відповідають всім необхідним європейським та російським стандартам якості і мають відповідні сертифікати.

Різні приміщення, де застосовується комерційний ковролін, мають різні вимоги до нього. Ось поради з вибору ковроліну для різних типів громадських будівель.

Купити ковролін для номерів готелів і мотелів

Ковролін для такого типу приміщень має середні вимоги по функціональності і підвищені вимоги до дизайну і комфорту. Як правило, тут використовують покриття зі структурою ворсу – велюр.

Купити ковролін для офісу

Високий рівень зносостійкості, стійкість до впливу меблів на колесах, не світлі кольори. Для офісів підходять комерційні покриття з петлевим ворсом. Для приміщень, в яких ведуться переговори, обов’язково застосувати покриття з розрізним ворсом. Покриття з антистатичними добавками застосовують для серверних приміщень. Одна з переваг застосування ковроліну в приміщеннях з комп’ютерами – фільтрація пилу з повітря, який дуже шкодить комп’ютерам.

Купити ковролін в банк

Операційні зали, коридори банків і т.п. мають підвищені вимоги до зносостійкості. Це основний орієнтир при виборі ковроліну в дані типи приміщення. Для переговорних залів і залів для VIP – клієнтів , як правило, застосовують ковролін з підвищеним рівнем комфорту або килимову плитку.

Купити ковролін для кінотеатрів

Сучасні кінотеатри мають підвищені вимоги до акустики. Тому для кінозалів застосовують, в основному, текстильні покриття, іноді навіть для стін. Тобто, для таких типів приміщень основна вимога – це звукопоглинання та шумоізоляція, так як і протипожежні властивості.

Купити ковролін для аудиторій в інститутах та університетах

Для таких приміщень важливим є баланс зносостійкості та звукопоглинання. Тому ідеальним рішенням є ковролін. Бажано застосовувати ковролін темних кольорів і петлевої конструкції.

Купити ковролін для будинків престарілих

Головна вимога для такого типу приміщень – безпека під час руху. Потрібно вибирати покриття з середньою висотою ворсу, щоб забезпечити оптимальні показники по анти ковзанню і зручності ходьби. Дуже важливими є також протипожежні показники. Обов’язкова укладка від стіни до стіни і приклеювання ковроліну по всій поверхні.

Купити ковролін для холів

Як правило, основна вимога – зносостійкість. Рекомендуються дизайни з петлевою структурою. Окрім високого рівня зносостійкості, вони найменш схильні до забруднень, і прості в прибиранні.

Купити ковролін для дитячих садків і шкіл

Діти люблять гратися, а більшість ігор проводять на підлозі. Тому підлога повинна бути м’якою, не ковзкою, теплою, красивою, зручною та безпечною. Найкраще рішення в даному випадку – комерційний ковролін з розрізним ворсом. Ми рекомендуємо укладати ковролін від стіни до стіни з приклеюванням по всій поверхні. Це гарантує безпеку і дозволить продовжити термін служби ковроліну. Такий ковролін також безпечний для здоров’я. Ковролін вбирає пил, і діти не дихають забрудненим повітрям. Пил легко видаляється з ворсу ковроліну за допомогою порохотяга.

Ви вирішили купити ковролін для офісних та громадських приміщень? Вас цікавить більш детальна інформація? Детальніше про характеристики комерційного ковроліну та про вимоги до різних приміщень комерційного типу, ви можете знайти в розділі Ковролін для офісних та громадських приміщень.