Як виводити плями з ковроліну?

Ваш ковролін забруднився? Це зовсім не привід для хвилювання. Хочете дізнатися, як виводити плями з ковроліну? Важливо лише швидко відреагувати, і ви легко позбавитеся від плям. А ось кілька корисних для вас порад:

• Видаляйте пляму відразу, як тільки її помітите, адже відразу після появи плями її найчастіше можна ефективно усунути просто за допомогою води кімнатної температури;

• Використовуйте губку або вологий рушник, щоб зібрати якомога більше рідини, що утворила пляму. Не тріть, починайте очищати пляму від краю до середини. Для цього використовуйте м’яку ганчірку. Потім дайте почищеній частині ковроліну підсушитися на повітрі.

• Якщо ковролін забруднений сухими речовинами, акуратно видаліть їх за допомогою ложки або тупого ножа, вичистіть щіткою і пропилосьте;

• У разі появи плям, які важко виводити, використовуйте спеціальний засіб для їх видалення, проте спочатку варто ознайомитися з інструкцією від виробника та переконатися, що даний засіб підходить для ковроліну (спробуйте нанести засіб на яке-небудь не дуже помітне місце або на залишки неукладеного ковроліну). Засіб для видалення плям не наносіть безпосередньо на ковролін, краще спочатку на шматок тканини, який потім акуратно прикладіть до ковроліну. Після застосування засобу для виведення плям, обов’язково протріть місце, яке очищалося, вологою ганчіркою. Ходити по ковроліну і чистити його пилососом рекомендується лише після повного висихання місця, де виводилася пляма.

На сторінці Видалення різних типів плям ви можете знайти корисну інформацію та рекомендації по цьому питанню.