Виведення різних типів плям з ковроліну

В залежності від типу походження плям розрізняють також і методи їх видалення. Ось декілька порад:

Для видалення плям від кави або чаю спочатку потрібно зібрати рідину губкою або ганчіркою, а потім почистити забруднену поверхню милом та щіткою. Якщо пляма вже стигла висохнути, потрібно втерти в неї гліцерин і залишити на ніч.

Плями від молока видаляються за допомогою губки і теплої води.

Свіжі плями від червоного вина можна видалити за допомогою холодної води і губки. Потім просочене водою місце протріть сухою ганчіркою. Висохлі плями потрібно протерти гліцерином, а через кілька годин застосувати засіб для видалення плям з текстильних покриттів для підлоги.

Жир, рослинне масло, олія, соус і шоколад видаляються за допомогою тетрахлорметану, трихлоретилену або бензину. Потрібно намочити білу гладку тканину одним з вищевказаних засобів, і добре протерти забруднене місце до повного висихання. Не варто використовувати ці засоби для килимових покриттів з високим ворсом, так як вони можуть пошкодити основу ковроліну.

Плями від крові слід відразу ж промити холодною водою. Якщо пляма застаріла, покладіть на неї вологу ганчірку, а після розчинення плями  промийте забруднене місце щіткою або губкою з холодною водою.

Чорнило виводиться побутовим аміаком. Після виведення плями оброблене місце необхідно промити холодною водою.

Сеча видаляється губкою, а якщо залишається пляма, потрібно використовувати засіб для чищення текстильних покриттів для підлоги або харчовий крохмаль.

Плями від бітуму і гудрону виводять за допомогою бензину. Якщо пляма висохла, її  спочатку намазують маргарином чи жиром, а через декілька годин, коли пляма стане м’якшою, сліди бітуму можна видалити.

Плямам від бруду потрібно спочатку дати підсохнути, а потім ретельно пропилососити.

Видалення різних типів плям з ковроліну не є проблемою, потрібно лише швидко реагувати і видаляти плями відразу ж після їх появи. Ковролін є дуже практичним покриттям для підлоги, а в розділі Переваги ковроліну ви зможете знайти додаткову цікаву інформацію про характеристики ковроліну.