Чистка ковролина

Чистка ковроліну

Для  прибирання забрудненого ковроліну можна скористатися кількома способами чистки. Надалі ви знайдете загальну інформацію про найбільш поширені з них.

Суха чистка передбачає застосування спеціального порошку, яким посипають ковролін і потім втирають його щіткою. Після просушування пилососом збирають бруд, який завдяки порошку стає помітним. Такий вид чистки підходить для ковроліну на основі з войлоку, і для такого, що укладений без приклеювання.

влажная чистка ковролина

За допомогою вологого чищення можна видаляти  найсильніші забруднення. Тут використовують засіб для чищення, який за допомогою спеціального обладнання розприскують на ковролін, де він глибоко проникає у волокна, а потім прибирають пилососом.  Цей спосіб є дуже гігієнічним, але його не можна застосовувати, якщо під ковроліном знаходяться чутливі до вологи матеріали.

У разі сильного забруднення ковроліну можна використовувати кілька методів чищення. Суха і волога чистка – найбільш поширені з них. Якщо забруднення незначні, наприклад, пляма на ковроліні, то на сторінці Як видаляти плями з ковроліну можна знайти кілька корисних порад.