Піктограма акустичний комфорт

Можливо ви не замислюєтеся про комфорт підлоги чи покриття для підлоги, але ваше самопочуття в приміщенні має вплив на продуктивність праці. Доведено, що ковролін позитивно впливає на тепло-та звукоізоляцію в приміщенні, а, отже, перебування в такому приміщенні є більш комфортним.   

Піктограма “акустичний комфорт” часто зустрічається  в різних матеріалах, що містять інформацію про ковролін – в каталогах, буклетах, листівках і т.п. Піктограма вказує на відмінні звукоізоляційні властивості продукту. Ковролін впливає на зменшення рівня шуму в приміщенні, в якому він укладений. Докладніше про це можна прочитати на сторінці Ковролін – комфортне покриття для підлоги.

Якщо ви хочете, щоб ваш дім став для вас ідеальним місцем для відпочинку, а офіс забезпечував ефективну робочу атмосферу, то ковролін – це саме те, що вам потрібно. Скористайтесь нашими сервісами Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень та Допомога у виборі ковроліну для офісних приміщень, і подивіться, які покриття ми пропонуємо у відповідності до ваших потреб.