Піктограма використання на сходах

При перегляді каталогів, цінників, брошур чи інших видань про покриття для підлоги вам, мабуть, доводилося зустрічати піктограму із зображенням сходів. Це означає, що ковролін маркований такою піктограмою підходить для укладання на сходах.

Існує два види піктограм “Використання на сходах”:

Піктограма зліва означає, що ковролін можна укладати на сходах в жилому будинку, що передбачає періодичне використання даного покриття. А піктограма справа означає, що ковролін можна укладати на сходах у приміщеннях з більшою інтенсивністю руху, наприклад,  в офісах.

Будь-яке покриття, що використовується на сходах, піддається сильному зносу. Тому для таких цілей ми рекомендуємо використовувати тільки найбільш зносостійкі покриття, як для житлових, так і для офісних приміщень. Укладання ковроліну на сходах перешкоджає ковзанню, гарантує безпеку руху та комфорт.

Скористайтеся нашим сервісом Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень та Допомога у виборі ковроліну  для офісних приміщень, та перегляньте, який ковролін ми рекомендуємо для укладання на сходах.