Ковролін для коридору

Ковролін для коридору

Зазвичай, коридор є найхолоднішим місцем у будинку. Він знаходиться відразу ж за вхідними дверима, і дуже часто холодне повітря проникає крізь дрібні щілини між дверима і одвірком. Холодне повітря постійно стикається з підлогою і охолоджує її. Ходити по такій підлозі не тільки неприємно, але й шкідливо для здоров’я. Тому ідеальне рішення для утеплення коридору – це укладання ковроліну.

Ковролін – надзвичайно тепле текстильне покриття для підлоги. Завдяки особливій технології виготовлення ковролін має низьку теплопровідність і добре утримує тепле повітря в приміщенні, що сприяє відчуттю комфорту. Уклавши покриття в коридорі від стіни до стіни, ви назавжди забудете про вираз “холодний коридор”.

Ковролін для коридору

Враховуючи, що через коридор постійно проходить багато людей, він піддається сильним навантаженням, тому покриття повинно бути не тільки теплим, але й зносостійким. Саме ковролін завдяки особливій технології виробництва витримує великі навантаження та випробування часом. Він доступний у різних розмірах, з різноманітними малюнками,  і має хороший естетичний вигляд. Крім того, доглядати за ковроліном легко, що дуже важливо для приміщень, через які проходить великий потік людей.

На сьогоднішній день виготовляється багато видів ковроліну для коридорів, ми радимо скористатися нашим сервісом Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і переглянути, що саме ми пропонуємо для вашого коридору.