Піктограма використання меблів на роликових опорах

Плануєте укладати ковролін в приміщенні, де знаходяться меблі на роликових опорах? Варто пам’ятати, що даний вид меблів вимагає ретельного вибору підлоги чи покриття для підлоги.

Піктограма зліва, на якій зображено будинок на роликових опорах означає, що  ковролін може використовуватися у будинках чи квартирах, де застосовують даний вид меблів. Піктограма використання меблів на роликових опорах справа означає, що ковролін може використовуватися в офісних приміщеннях з такими ж меблями.

При використання меблів на роликових опорах підлога чи покриття для підлоги піддаються більшому навантаженню в процесі експлуатації, тому потрібно, щоб покриття було міцним та стійким до деформацій.

Нашу продукцію можна переглянути на сторінках Ковролін для житлових приміщень і Ковролін для офісних та громадських приміщень. Кожній моделі ковроліну відповідають певні піктограми, що характеризують цей продукт. Якщо серед них ви побачите одну з вищевказаних піктограм, знайте, що даний ковролін придатний для використання в приміщеннях, де застосовуються меблі на роликових опорах.