Купити ковролін – поради

Незалежно від того, де ви знаходитеся – у квартирі чи офісі – дизайн інтер’єру повинен приносити задоволення. Приємна атмосфера в приміщенні впливає не тільки на настрій, але і на якість роботи. Підлога – невід’ємна частина будь-якого інтер’єру, і значно впливає на зовнішній вигляд приміщення.

Ковролін, як покриття для підлоги, дає можливість створювати нескінченну комбінацію кольорів і конструкцій, тобто проявляти свої творчі можливості при формуванні інтер’єру. Креативність безмежна, все залежить від вашої фантазії та уяви, тому робота з дизайном може перетворитися на справжнє задоволення.

Купити ковролін поради

Якщо зараз ви займаєтеся ремонтом офісу чи квартири або просто вирішили поміняти покриття для підлоги, вам можуть бути цікавими відповіді на наступні запитання:
• Область застосування ковроліну
• Як вибрати дизайн і колір ковроліну
• Як правильно визначити розміри приміщення для укладки ковроліну
• Чи потрібен оверлок для ковроліну
• Як купити ковролін з доставкою
• Як купити ковролін з укладкою

Нижче ви зможете знайти відповіді на ці питання, які можуть бути корисними при купівлі ковроліну.

Область застосування ковроліну

Звичайно, дуже важливо, щоб ковролін гармонійно поєднувався з інтер’єром вашої кімнати. Проте варто уточнити чи підходить обраний вами ковролін до типу приміщення, в якому він буде укладатися. Ковролін підбирається відповідно до вимог приміщення.

Область застосування ковроліну

Для різних типів приміщень підходить ковролін з різними технічними характеристиками. Наприклад, якщо ви купуєте ковролін в коридор, то швидше за все вам потрібен зносостійкий ковролін, легкий в прибиранні та в практичних кольорах. Ковролін в спальні, в першу чергу, повинен бути приємним на дотик і візуально привабливим. Зносостійкість не є важливою для даного типу кімнати, ії рівень може бути нижче середнього, так як зазвичай в спальні немає високої прохідності.
Якщо ви не впевнені, який ковролін вам потрібен, то ви можете скористатися нашими сервісами «Допомога у виборі ковроліну для дому та квартири» і «Допомога у виборі ковроліну для комерційних та громадських приміщень».

Як вибрати дизайн і колір ковроліну?

Кожне приміщення в будинку, квартирі, офісі чи готелі має свої особливості. Різні приміщення мають різний рівень інтенсивності руху. Одні використовуються для ділових переговорів, інші для відпочинку і релаксації. Тому важливо правильно підібрати колір і дизайн ковроліну.

Як вибрати дизайн і колір ковроліну

Для коридорів, офісів та інших приміщень з великою інтенсивністю руху краще вибрати ковролін темних відтінків, бажано з дрібним малюнком, що дасть змогу приховати сліди від забруднень до наступного прибирання. З точки зору колірного рішення і дизайну в спальні ви не обмежені нічим, крім своєї фантазії. Можна постелити навіть білосніжний ковролін, якщо він добре поєднується з меблями, шторами та іншими елементами інтер’єру.

Вибрати й купити правильний ковролін не легко. Звичайно, перше враження дуже важливе, але потрібно бути обережним і, в першу чергу, врахувати інтенсивність руху в приміщенні.
Якщо ви не впевнені у виборі ковроліну,ви можете скористатися нашими сервісами «Допомога у виборі ковроліну для дому та квартири» і «Допомога у виборі ковроліну для комерційних і громадських приміщень».

Як правильно визначити розміри приміщення для укладки ковроліну?

Ви вирішили укласти ковролін «від стіни до стіни»? Щоб не потрапити в ситуацію, коли вам не вистачає кілька сантиметрів для всієї площі підлоги, потрібно точно знати всі розміри.

Як визначити розміри приміщення

Прислів’я «Сім разів відміряй, один раз відріж» – ідеально підходить до ковроліну. Кімнату потрібно вимірювати в декількох місцях, тому що не завжди приміщення ідеально прямокутне. Далі до максимального розміру ми рекомендуємо додати з кожного боку кімнати по 5 сантиметрів. Як правило цього достатньо, і така додаткова кількість ковроліну не матиме значного впливу на кінцеву ціну при покупці продукту.

Чи робити оверлок для ковроліну?

Якщо ви купуєте ковролін у вигляді килима, що не займатиме всю кімнату від стіни до стіни, ми рекомендуємо використовувати оверлок.

Чи робити оверлок для ковроліну

Оверлок – це обробка країв ковроліну за допомогою спеціальної машини. Це підкреслить форму ковроліну та дозволить уникнути пошкоджень на краях. Але не у всіх випадках потрібен оверлок. Наприклад, при покупці ковроліну з високим ворсом оверлок не обов’язковий, так як декілька випавших при розрізі ворсинок будуть не помітними.

Якщо ви впевнені в необхідності оверлоку, радимо заздалегідь дізнатися в магазині про наявність і вартість такої послуги.

Як купити ковролін з доставкою?

Плануєте купити ковролін, але не маєте можливості самому забрати його з магазину додому? Майте на увазі, що не всі магазини надають послуги по доставці. Тому радимо наперед уточнити в продавця про дану послугу.

Як купити ковролін з доставкою

На сторінці Магазини ковроліну ви можете знайти магазини розташовані у вашому місті та їх контактну інформацію. Зателефонуйте та дізнайтесь вартість даної послуги.

Купити ковролін з укладкою

Отож, ви обрали ідеальний ковролін для свій спальні, вітальні або офісу,визначились з розмірами, вартістю та доставкою. Залишилось ще одне питання.

Купити ковролін з укладкою

Як його укласти? Це можна зробити самому, але, зазвичай, це досить складний і трудомісткий процес. Найкраще доручити цю справу спеціалістам. Як правило, багато магазинів, які продають ковролін, мають у своєму штаті спеціалістів по укладці. Вони зможуть якісно виконати укладку ковроліну різними методами. Ці способи відрізняються в залежності від виду ковроліну, типу приміщення і його розміру. Тому ми радимо заздалегідь дізнатися, чи доступна дана послуга в магазині, і, відповідно, її вартість.