Купити дешевий ковролін

Ціна не завжди є показником якості ковроліну. Втім, так само як і з багатьма іншими продуктами, які ми купуємо постійно. Ковролін – це завжди широкий вибір, і ціна залежить від технічних характеристик та місця застосування. Часто дешевші моделі можуть мати довший термін використання, ніж дорожчі, проте нижчий рівень комфорту.

І дешевий ковролін якісний

Багато моделей дешевого ковроліну мають високий рівень зносостійкості, практичний дизайн, на якому не помітно бруду, і легко прибираються. Тому його використовують для приміщень, де пріоритетом є не стиль та комфорт, а термін служби.

Купити дешевий ковролін

Інколи купують дешевий ковролін ті, які постійно люблять щось змінювати в інтер’єрі. Невеликий килимок з дешевого ковроліну буде коштувати вам зовсім недорого, а через рік або два ви з легкістю заміните його та освіжите інтер’єр.

Дешевий або дорогий ковролін – ціна залежить від мети

У першу чергу ціна на ковролін залежить від місця його застосування. Наприклад, ковролін для приміщень, де важливий комфорт, наприклад спальня, коштуватиме дорого. Ціна буде високою, оскільки зазвичай таке покриття матиме важкий ворс, на який пішло багато матеріалу, який додатково піддається спеціальній обробці, щоб бути більш м’яким і пухнастим.

З іншого боку, ковролін для приміщень з інтенсивним рухом швидше за все буде не дорогим. Він щільніший, проте з меншою кількістю ворсу. Такий ковролін відмінно справляється з забрудненнями та навантаженнями на підлогу. Такий ковролін можна використовувати в коридорі.

Ковролін для комерційного застосування – готелі, офіси, кінозали і т.д., повинен відповідати певним стандартам. Такий ковролін виготовляється зі спеціальної сировини, при його виробництві застосовують спеціальні добавки. Наприклад, ковролін із спеціальними добавками, які покращують електростатичні властивості, використовують для комп’ютерних залів. Вимоги до покриттів з такими характеристиками набагато вищі і жорсткіші, ніж для звичайного побутового використання, і тому коштують дорожче.

Як купити дешевий ковролін?

На нашому сайті є розділ, в якому ми допоможемо вам вибрати ковролін. Ця програма допоможе вам вибрати колір, тип приміщення, та орієнтовану для вас ціну. Як результат, ви отримаєте перелік дизайнів, які відповідають заданим критеріям.

Наш ковролін для будинку чи квартири розділений на 4 групи:
• до 90 гривень – в даному розділі близько 30 дизайнів,серед яких можна обрати дешевий ковролін.
• від 90 до 120 гривень, тут представлено близько 130 дизайнів
• і понад 120 гривень – 40 моделей для будинку, квартири і офісних приміщень

Якщо ви хочете дізнатися точну ціну і купити дешевий ковролін, ви можете перейти на сторінку Магазини ковроліну, де ви знайдете адреси і телефони магазинів ковроліну, де представлена наша продукція.