Колір і дизайн ковроліну впливають на атмосферу в приміщенні

Те, що колір і дизайн ковроліну впливають на загальну атмосферу в приміщенні – однозначно та  навіть науково підтверджено. Якщо все правильно підібрано, ковролін надасть вашому дому тепла, вітальням та спальням нотку чарівності, а робочому простору відчуття впевненості та професійності. Правильно підібрані колір і дизайн ковроліну можуть візуально збільшити невелике приміщення або об’єднати кілька приміщень в одне ціле.     

Колір ковроліну повинен підходити до інших декоративних елементів та створювати бажану атмосферу. Завжди популярний ковролін бежевого кольору візуально збільшує приміщення. Проте для найкращого результату необхідно, щоб колір підходив до меблів чи шпалер. Узори на стінах, меблях і покриттях для підлоги також повинні бути однакових розмірів. Теплі кольори можуть додати дещо тьмяному приміщенню  світла та тепла, тоді як холодні відтінки зеленого та блакитного  мають заспокійливий ефект. Світлі тони візуально збільшують приміщення, в той час як темні кольори надають простору чітких меж.

Якщо ви ще не прийняли рішення по кольору та дизайну, але переконалися, що ковролін – це ідеальне рішення для вашого приміщення, дозвольте нам допомогти вам порадою. Зверніться до наших сервісів Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і Допомога у виборі ковроліну для офісних та громадських приміщень і переконайтеся, що ми допоможемо прийняти правильне рішення!