Приклеювання ковроліну по всій поверхні підлоги

Після підготовки приміщення та ковроліну до укладки відбувається його приклеювання по всій поверхні підлоги.

Нижче подається коротка інструкція з техніки приклеювання ковроліну по всій поверхні підлоги:

1.Згідно креслень або ескізу зробіть розмітку на зворотній стороні ковроліну. За допомогою креслярської лінійки  і спеціального металевого ножа виріжте ковролін по намічених розмірах.

2.Потім на підлогу нанесіть клей, розмажте його по поверхні, та зверху укладіть ковролін.

3.Акуратно і точно відріжте надлишки ковроліну, щоб він точно відповідав розмірам приміщення.

4.Після укладання ковроліну проведіть по всій його поверхні  так званою металевою праскою, плоским і твердим предметом, для того, щоб ковролін рівномірно ліг по підлозі.

5.У разі приклеювання ковроліну з декількох частин або смуг необхідно звертати увагу, щоб Візерунок на смугах підходив один до одного. З цією метою смуги вирізаються на 5-10 см довшими. При укладанні кожної наступної смуги ковроліну надлишок відрізається так, щоб візерунок підходив до попередньої.

6.Укладений ковролін необхідно почистити – і він готовий до експлуатації.

Якщо при укладанні ковроліну ви будете дотримуватися наведених інструкцій, будьте впевнені – обраний вами ковролін буде служити надійно і довго. Зверніться до наших сервісів Допомога у виборі ковроліну для житлових приміщень і Допомога у виборі ковроліну для офісних та громадських приміщень і подивіться, який ковролін ми можемо запропонувати відповідно до ваших вимог.