Купити ковролін в Україні

Хочете оновити покриття в дома або в офісі? Окрім повної колекції нашої продукції та докладних технічних характеристик про кожному продукту, ви можете знайти адреси магазинів, де продається ковролін.

Колекція під брендом Синтелон включає кілька сотень позицій з різними дизайнами і характеристиками, і в обмеженому просторі магазину не можливо розмістити все одразу. Асортимент кожного магазину відрізняється.

Купити ковролін в Україні

Для того щоб полегшити пошук ковроліну, на нашому сайті ви можете подивитися всі дизайни, що випускаються для ринку України обома заводами.

Знайти магазин і купити ковролін в Україні

Ви хочете купити ковролін, проте не готові витрачати на це багато часу. Типова ситуація для багатьох покупок. Тоді ви на правильному шляху.

На нашому сайті ви можете побачити не тільки фотографії ковроліну, але і те, як він виглядає після укладки в інтер’єрі (фото ковроліну для житлових приміщень і фото ковроліну для офісних приміщень). Ми надаємо основні технічні характеристики ковроліну та рекомендації по місцю застосування.

ковролін фото

Якщо вам потрібен ковролін для дому чи квартири, зверніться до розділу Ковролін для житлових приміщень. Тут знаходиться вся колекція наших покриттів, поради щодо вибору і т.д. На сайті також представлено розділ Ковролін для офісних та громадських приміщень, де ви зможете знайти всю необхідну вам інформацію.

Ви також можете скористатися сервісом Допомога у виборі ковроліну (для комерційних або для побутових приміщень). Задайте потрібні вам параметри – колір, тип приміщення і орієнтовну ціну.

купити ковролін в Україні

Ви отримаєте список продуктів, який відповідає вибраним критеріям. Ви можете вибирати один або відразу кілька кольорів, задавати діапазон цін і т.п. Чим детальніше задані критерії, тим менший перелік товарів буде в підсумковому списку. Якщо ви не оберете жодного критерію, ви побачите весь асортимент нашого товару.

Скориставшись контактними даними зі списку магазинів, ви можете уточнити, де продаються обрані вами дизайни.

Тепер ви знаєте як купити ковролін в Україні швидко та без проблем.